Kik vagyunk?

Az MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a Magyar Református Szeretetszolgálat által alapított nonprofit szervezet.
A Társaság a magyarországi bérlakáspiac új szereplője. Meglevő ingatlanportfoliójának kezelése mellett kiemelt feladatának tartja, hogy a magyar bérlakás-rendszer fejlődésében aktív szerepet vállaljon.
Az MR Közösségi Lakásalap lehetőségként és fontos feladatként kezeli modellértékű közösségi lakhatási koncepciók kidolgozását és gyakorlatba ültetését. Munkánkat szakmai partnereinkkel együttműködve végezzük.

Kit keresünk?

Keressük proaktív és ötletgazdag munkatársunkat, aki projektmenedzserként új szolgáltatásaink kidolgozásának motorja lesz, és elkötelezetten részt vesz a vállalat teljes fejlesztési stratégiájának kialakításában.

Főbb feladatok

  • Új üzleti és szolgáltatási modelleket dolgoz ki és ültet a gyakorlatba
  • Az üzleti elemzőkkel együttműködve figyelemmel kíséri a meglévő szolgáltatások eredményességét és szükség szerint módosításokat javasol
  • Közreműködik a Társaság stratégiájának és üzleti tervének előkésztésében
  • Figyelemmel kíséri az aktuális piaci helyzetet és folyamatokat, piacelemzéseket készíttet és azok eredményeit beépíti a tervekbe
  • Kapcsolatot épít és tart fenn a Társaság kiemelt partnereivel (állami intézmények, piaci szereplők, szakmai szervezetek)
  • Figyelemmel kíséri a felmerülő együttműködési, szolgáltatást megrendelői és beruházási lehetőségeket, együttműködik a portfólió menedzsment csoporttal.

Elvárások

  • Legalább 2 év projektmenedzsment tapasztalat
  • Felsőfokú Gazdasági végzettség
  • Ötletgazdag, ugyanakkor a megvalósíthatóságra is koncentráló személyiség
  • Kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határidők pontos betartása, terhelhetőség
  • Önálló, precíz munkavégzés, ugyanakkor együttműködő személyiség

Előnyt jelent

  • Ingatlanhasznosítás, lakásgazdálkodás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Lakhatási programok tervezése és megvalósítása tekintetében szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Dinamikus, eredményorientált csapat
  • Vállalható célokért dolgozunk
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria csomag
  • Felelősségteljes és megbecsült munka