Kik vagyunk?

Az MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a Magyar Református Szeretetszolgálat által alapított nonprofit szervezet.
A Társaság a magyarországi bérlakáspiac új szereplője. Meglevő ingatlanportfoliójának kezelése mellett kiemelt feladatának tartja, hogy a magyar bérlakás-rendszer fejlődésében aktív szerepet vállaljon.
Az MR Közösségi Lakásalap lehetőségként és fontos feladatként kezeli modellértékű közösségi lakhatási koncepciók kidolgozását és gyakorlatba ültetését. Munkánkat szakmai partnereinkkel együttműködve végezzük.

Kit keresünk?

Jogi területen legalább 2 éves tapasztalattal rendelkező lelkes kollégát.

Főbb feladatok

  • Szerződések megkötése, kezelése és nyilvántartása.
  • Szerződéses változások adminisztrációja, az okiratok ellenjegyzésének és a Földhivatali eljárások ügyintézésének gyors és hatékony lebonyolítása.
  • Ügyfélmegkeresések megválaszolása, hivatalos iratok elkészítése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jogi területen szerzett 2 éves tapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Akkurátus, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Problémafelismerő és -megoldó készség
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott, együttműködő személyiség
  • Azonosulni tud a szervezet céljaival.

Munkavégzés helye

Budapest

Előnyt jelent

  • Jogi asszisztensi végzettség.
  • Szerződések kezelésében szerzett tapasztalat.
  • Vállalati rendszerekben szerzett jártasság.

Amit kínálunk

  • Home Office lehetőség a próbaidőt követően
  • Cafetéria
  • Céges rendezvények
  • Dinamikus, barátságos, eredményorientált csapat
  • Közös célokért dolgozunk
  • Szakmai fejlődést jelentő, változatos feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabilitás, megbecsülés