Kik vagyunk?

Az MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nkft. a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a Magyar Református Szeretetszolgálat által alapított nonprofit szervezet, melynek célja, hogy továbbra is fenntartható lakhatást, kiszámítható feltételeket biztosítson a Nemzeti Eszközkezelő Programban résztvevő, ingatlanokban maradó családoknak. Feladatunk még a részletvásárlói körben ügyfélszolgálati és követeléskezelői feladatok ellátása is.

Kit keresünk?

Aki lelkesedéssel és megoldás-orientáltan kezeli majd az MR Közösségi Lakásalap ügyfeleit.

Főbb feladatok

  • A bérlői, illetve részletvevői állomány befizetéseinek kezelése, nyilvántartások, kimutatások készítése, ezzel kapcsolatos bérlői megkeresések megválaszolása telefonon vagy írásban.
  • A szolgáltatással összefüggő tájékoztató levelek elkészítése.
  • Az ingatlanokhoz és szerződésekhez kapcsolódó befizetések, kötelezettségek és adatok tekintetében a  társterületek támogatása szakmai igények esetén.
  • A pénzügyi kötelezettségek teljesítését érintő információk, adatok, kimutatások gyűjtése és figyelemmel kísérése, tájékoztatás a díjfizetések alakulásáról és az elmaradt befizetések állásáról.

Elvárások

  • Minimum középiskolai érettségi bizonyítvány
  •  Háttérműveletek és/vagy Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Akkurátus, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Problémafelismerő és -megoldó készség
  • Proaktivitás, együttműködés
  • Azonosulni tud a szervezet céljaival

Előnyt jelent

  • Vállalati rendszerekben szerzett jártasság
  • Lakásgazdálkodás vagy Pénzügyi vagy Számviteli végzettség és tapasztalat
  • Jogi területen szerzett jártasság

Amit kínálunk

  • Dinamikus, eredményorientált csapat
  • Vállalható célokért dolgozunk
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Felelősségteljes és megbecsült munka
  • Home Office lehetőség