Kik vagyunk?

Az MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a Magyar Református Szeretetszolgálat által alapított nonprofit szervezet.
A Társaság a magyarországi bérlakáspiac új szereplője. Meglevő ingatlanportfoliójának kezelése mellett kiemelt feladatának tartja, hogy a magyar bérlakás-rendszer fejlődésében aktív szerepet vállaljon.
Az MR Közösségi Lakásalap lehetőségként és fontos feladatként kezeli modellértékű közösségi lakhatási koncepciók kidolgozását és gyakorlatba ültetését. Munkánkat szakmai partnereinkkel együttműködve végezzük.

Kit keresünk?

Lakóingatlanjaink üzemeltetéséhez a budapesti körzetbe villanyszerelő kollégát.

Főbb feladatok

  • Szervizautóval, szerelőpárban való munkavégzés.
  • Épületvillamossági hibajavítás, új hálózat kiépítése lakott és üres ingatlanokban.
  • Fogyasztásmérő helyek kiépítése, szabványosítása.
  • Villamosbiztonsági felülvizsgálat elvégzése, dokumentálása.
  • Anyagbeszerzés.
  • Munkavégzés digitális dokumentálása.

Elvárások

  • Szakirányú szakképesítés.
  • Szakterületet érintő hatályos jogszabályok, szabványok, előírások ismerete.
  • Munkájára igényes, szakszerű munkavégzés.
  • Gépkocsi vezetői engedély megléte és saját gépjármű.
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • Több éves szakmai gyakorlat.
  • Budapesti lakcím.
  • Regisztrált szerelői képzettség.
  • VBF felülvizsgálói végzettség.

Amit kínálunk

  • Dinamikus, barátságos, eredményorientált csapat.
  • A piacon egyedi célok megvalósítása.
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok.
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria.
  • Határozatlan idejű teljes munkaidős munkaviszony.
  • A feladatok elvégzéséhez szükséges eszközök, munkaruha biztosítása.
  • Saját gépjárműhasználat költségtérítése a NAV személygépkocsi-normaköltség alkalmazásával.
  • Munkavégzés a régióban, nem telephelyhez kötött.
  • Stabilitás, megbecsülés.