Kik vagyunk?

Az MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a Magyar Református Szeretetszolgálat által alapított nonprofit szervezet.
A Társaság a magyarországi bérlakáspiac új szereplője. Meglevő ingatlanportfoliójának kezelése mellett kiemelt feladatának tartja, hogy a magyar bérlakás-rendszer fejlődésében aktív szerepet vállaljon.
Az MR Közösségi Lakásalap lehetőségként és fontos feladatként kezeli modellértékű közösségi lakhatási koncepciók kidolgozását és gyakorlatba ültetését. Munkánkat szakmai partnereinkkel együttműködve végezzük.

Kit keresünk?

Tapasztalt BI elemző munkatársunkat keressük, aki elkötelezetten részt tud venni a vállalat stratégiai és operatív terveinek kialakításában.

Főbb feladatok

  • Az üzleti folyamatok támogatása
  • Adatok rendszerezése, automatizált lekérdezések kialakítása
  • Riportok készítése
  • Folyamatok kialakítása az üzleti igények támogatására
  • Költség allokáció és transzferárazás
  • Direkt költség átszámlázás
  • Forecast, budget és stratégiai tervezés készítése
  • Ingatlangazdálkodáshoz kapcsolódó behajtási költséggazdai területekhez kapcsolódó riportok kialakítása
  • Költségvetés tervezése
  • Költség-haszon elemzések elkészítése
  • Adatbázisok készítése, egyeztetése
  • Árazási és megtérülési modellek.

Elvárások

  • Gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  •  Jártasság táblázat és adatbázis kezelő rendszerek használatában
  • Vállalati rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Határidők pontos betartása, terhelhetőség
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Önálló, precíz munkavégzés, ugyanakkor együttműködő személyiség
  • Proaktivitás
  • Azonosulni tud a szervezet céljaival.

Munkavégzés helye

Budapest

Amit kínálunk

  • Dinamikus, eredményorientált csapat
  • Vállalható célokért dolgozunk
  • Versenyképes bérezés
  • Felelősségteljes és megbecsült munka.