Kik vagyunk?

Az MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a Magyar Református Szeretetszolgálat által alapított nonprofit szervezet.
A Társaság a magyarországi bérlakáspiac új szereplője. Meglevő ingatlanportfoliójának kezelése mellett kiemelt feladatának tartja, hogy a magyar bérlakás-rendszer fejlődésében aktív szerepet vállaljon.
Az MR Közösségi Lakásalap lehetőségként és fontos feladatként kezeli modellértékű közösségi lakhatási koncepciók kidolgozását és gyakorlatba ültetését. Munkánkat szakmai partnereinkkel együttműködve végezzük.

Kit keresünk?

Rugalmas és megoldás-orientált fejlesztő kollégát keresünk, akinek van már tapasztalata front-end fejlesztésben, belső egyedi fejlesztésű szoftvertermék létrehozásában.

Főbb feladatok

  • Az MR Lakásalap Nkft. ügyfeleivel, elsősorban bérlőivel való elektronikus kapcsolattartás fejlesztése, bérlői WEB portál kialakítása Python-Django környezetben
  • M365 szoftverökoszisztéma használata, belső vállalati folyamatok automatizálása
  • Adatszolgáltatások biztosítása a vállalat különböző szervezetei számára a szoftverek testreszabásával

Elvárások

  • Minimum BSC szoftverfejlesztői végzettség vagy hat év szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Webfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Fejlesztői IDE használatban szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye

Budapest

Előnyt jelent

  • M365 low-code tapasztalat
  • Power Query / Power BI
  • Python / Django fejlesztői gyakorlat
  • SQL adatbáziskezelési gyakorlat

Elvárt kompetenciák

  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Jó együttműködési készség
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség

Amit kínálunk

  • Dinamikus, eredményorientált csapat
  • Vállalható célokért dolgozunk
  • Versenyképes bérezés
  • Felelősségteljes és megbecsült munka
  • Betanulás után Home Office lehetőség